Finalja e “Dance With Me” kurorëzoi të hënën çiftin fitues; Xhensila dhe Trimi u shpallën fitues të çmimit të madh të zgjedhur nga publiku mes 5 çifteve të tjera konkuruese.

Spektakli i së hënës solli për publikun emocione të forta konkurimi. Gjatë të cilit, çiftet pjesëmarrës zgjodhën të interpretonin nga performancat e tyre më të bukura si kuaj beteje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.