Arbitri serb, Srdjan Obradoviç që dha një penallti të paqenë në ndeshjen e kampionatit vendas mes Spartak Subotica dhe Ranicki ka përfunduar në polici mbrëmjen e së hënës.

Ishin të shumta reagimet pas vendimit të arbitrit, i cili akordoi një penallti inekzistente për ekipin vendas, i cili në fund arriti të siguronte një vend në Europa League sezonin e ardhshëm. Por, autoritetet policore kanë vendosur ta ndalojnë arbitrin për të sqaruar situatën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.