Dy efektivë policie u përfshinë në një aksident paraditen e sotme pranë Stacionit të Trenit në Tiranë. Nga të dhënat paraprake mësohet se një i moshuar u ka prerë rrugën efektivëve që ecnin me motorë. Për shkak të devijimit ata janë përplasur me një makinë “Benz” të parkuar dhe më pas motori është përmbysur. Aktualisht mësohet se dy efektivët janë në spitalin e Traumës në gjendje relativisht të rëndë por jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.