Pak minuta më parë raportuam per te shtena me arme në zonën e Pediatrisë në Tiranë por policia konfirmon se kemi nje viktime qe ka mbetur i vrare nga një atentat mafioz.

Burimet thane se ngjarja ka ndodhur pranë qendrës spitalore “Nënë Tereza”. Personi, i cili ndodhet i shtrirë në tokë është i gjinisë mashkull, dhe ka humbur jetën. I riu rreth 30 vjeç ka marrë 4 plumba, 2 prej të cilave në kokë.

Mësohet se ai është ekzekutuar nga një person i cili është larguar me motor. Në vendngjarje policia ka gjetur edhe pistoletën me të cilën dyshohet se është qëlluar ndaj të riut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.